FOTOGRAFIA OKOLICZNOŚCIOWA SOSNOWIEC

fotografia okolicznościowa sosnowiec

Są w życiu chwile, które chciałoby się szczególnie zapamiętać. Śluby, wesela, chrzty, komunie tworzą niezwykły klimat, i stanowią ważny moment, który na wieki uchwycić może tylko czujne oko aparatu. Fotografia okolicznościowa w moim wykonaniu to nie tylko zwykłe zdjęcia, ale emocje, które towarzyszą chwili. Podczas sesji fotograficznych staram się nie przegapić żadnego istotnego momentu, dlatego z ogromnym wyczuciem łapię każdą sekundę.

Oprócz fotografii okolicznościowej realizuję sesje fotograficzne w dowolnym miejscu Zagłębia i okolic. Zawsze staram się, by odzwierciedlić wizję fotografowanych osób lub proponuję rozwiązania, które będą spójne z całością, charakterem klientów i magią danego miejsca.

Serdecznie zapraszam do kontaktu. Centrum moich działań stanowi Zagłębie, ale po indywidualnych ustaleniach możemy przenieść się w dowolne miejsce, poszukując malowniczych krajobrazów, magicznych miejsc czy sentymentalnych wspomnień.

FOTOGRAFIA OKOLICZNOŚCIOWA ZAGŁĘBIE

FOTOGRAF ZAGŁĘBIE

Fotografie z chrztu czy komunii będą w przyszłości jedną z najcenniejszych pamiątek rodzinnych. Dla Ciebie uchwycę emocje oraz chwile wzruszeń i radości. Na zdjęciach z uroczystości zatrzym niepowtarzalne gesty, mimikę oraz dynamikę wydarzenia.

Reportaż okolicznościowy z chrztu lub komunii mogę rozpocząć już od przygotowań w Twoim domu. Następnie będzię towarzyszyć Tobie i Twojej rodzinie podczas uroczystości chrztu w kościele. Wykonam zdjęcia podczas przyjęcia a jeśli zechcesz, zaaranżujemy również sesję plenerową. To jak będzie wyglądała nasza współpraca zależy od Twoich potrzeb i oczekiwań. Jako uzupełnienie sesji z chrztu lub komunii Twojego dziecka, wykonam dla Ciebie album fotograficzny lub fotoksiążkę wysokiej jakości, które pomieszczą fotografie rodzinne z uroczystości.

Moim umiejętnościom i poczuciu estetyki zaufało już wiele osób z Zagłębia i innych miast, które postanowiły z moją pomocą utrwalić ważne dla nich chwile.